FİRMAMIZ

Otuz Yedi Creative 2014 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum veya şahıslara opsiyonel internet hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Turkey Media Works – creative işler reklam ajansına bağlı faaliyet veren firmamız şimdiye kadar bir çok sektörde web tasarımı, web yazılımı, grafik tasarımı, mobil uygulama geliştirme, fotoğraf çekimi, tanıtım filmleri kurgu ve montaj gibi kurumsal bütünlüğü tamamlayan, çok sayıda çalışmalara imza atmıştır.

Size özel çalışma;
Faaliyet alanlarınızın, hizmetlerinizin veya ürünlerinizin marka değeri almasını sağlamak amacıyla kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım, fotoğraf ve film kurgularının gerçekleştirilmesi, arama reklamları, sosyal medya kanallarında bilinirlik değerleri gibi bir çok çalışma unsurlarını hizmetlerinde barındıran Otuz Yedi Creative, size talep edeceğiniz en profesyonel hizmetleri sağlamaktadır.

Amacımız; sizlerin internet ortamında hizmetlerinizi, ticari olarak fayda sağlayan reklam unsurlarını en etkili yöntemlerle icra etmek ve bilinirliğinizi arttırmaktır. Gelişen teknoloji alanlarını takip edip güncel kalmak ve yeni çalışmalarımızda uygulamak sonu olmayan ilk presibimizdir.

Sevgiler, teşekkürler..